01.02.2021

У Кам’янці-Подільському розпочав роботу

Центр професійного розвитку педагогічних працівників

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України №672 від 29 липня 2020 року, в Україні створені Центри професійного розвитку педагогічних працівників.

Новостворені Центри професійного розвитку педпрацівників, як нові інституції у сфері освіти, мають на меті вибудовування своєї діяльності на європейських підходах - як сервісні центри. В основі покладені такі завдання: координація діяльності професійних спільнот, узагальнення та поширення інформації з питань професійного розвитку, забезпечення надання психологічної підтримки, організація та проведення консультування педагогічних працівників.

"Центр професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської ради" створений рішенням сесії міської ради від 8 вересня 2020 року.

Упродовж жовтня-грудня 2020 року управлінням освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради проведено конкурси на заміщення вакантних посад ЦПРПП: директора та педагогічних працівників (консультантів).

- Працівники Центру впроваджуватимуть у життя нові ідеї освіти, адже робота ЦПРПП суттєво відрізняється від роботи методичних кабінетів. Команда Центру координуватиме роботу професійних спільнот педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської територіальної громади, надаватиме консультації та психологічну підтримку, - зазначив директор Центру Сергій Морозюк.

На конкурсній основі обрано семеро консультантів "Центру професійного розвитку педагогічних працівників КПМР", які стали модераторами професійних спільнот педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської громади:

  • Новікова Анжела Георгіївна - консультант, модератор професійних спільнот учителів фізико-математичних дисциплін, учителів природничих дисциплін;
  • Ніколайчук Наталія Євгенівна - консультант, модератор професійних спільнот учителів художньо-естетичних дисциплін, керівників гуртків ЗЗСО, ЗПО, вчителів трудового навчання, технологій;
  • Оксанюк Аліна Миколаївна - консультант, модератор професійних спільнот учителів початкових класів, вихователів ГПД;
  • Осадчук Людмила Олександрівна - консультант, модератор професійних спільнот працівників ЗДО;
  • Лівіцька Світлана Володимирівна - консультант, модератор професійних спільнот учителів гуманітарних дисциплін, шкільних бібліотекарів;
  • Чорненький Олександр Васильович - консультант, модератор професійної спільноти вчителів суспільних дисциплін;
  • Кучерява Жанна Миколаївна - консультант, модератор професійних спільнот педагогів, що працюють з дітьми з ООП, педагогів-організаторів, класних керівників;
  • Морозюк Сергій Миколайович – директор Центру, модератор професійних спільнот керівників та заступників директорів закладів освіти.

Консультанти – це спеціалісти, які завжди прийдуть на допомогу педагогам, допоможуть обрати траєкторію професійного розвитку, скоординувати професійну діяльність та особливості організації освітнього процесу, у тому числі з використанням технологій дистанційного навчання.

Центр професійного розвитку діє в інтересах громади, його робота зорієнтована на підвищення рівня якості освіти, створення сучасного інноваційно-інформаційного простору, зростання рівня майстерності педагогічних працівників, формування ефективних шляхів організації освітнього процесу.

Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" знаходиться за адресою вул. Північна, 96-А, у приміщенні управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради.

Графік роботи: понеділок-четвер 8:00-17:15, п’ятниця: 8:00-16:00, обідня перерва 12:00-13:00.

Зв’язатись з Центром можна за номером телефону: +380(3849)5-16-84 або написати на електронну адресу: centr.pr.kp@gmail.com.

Для замовлення індивідуальної консультації заповнити Google Форму: https://docs.google.com

Ознайомитись з програмами підвищення кваліфікації педагогічних працівників та результатами роботи ЦПРПП можна на офіційному вебпорталі:https://cprpp-kp.com.ua/

Офіційна сторінка Центру у соціальні мережі Фейсбук: https://www.facebook.com/cprpp.kp

Facebook

Центр професійного розвитку педагогічних працівників КПМР