04.03.2021

"Screen meeting" із педагогами-організаторами
та учителями захисту України

Четвертий день заходів у форматі "Screen meeting" продовжили консультанти Центру Жанна Кучерява та Олександр Чорненький. 4 березня відбулась онлайн-зустріч із спільнотами педагогів-оганізаторів та учителями захисту України.

Жанна Миколаївна та Олександр Васильович ознайомили педагогічних працівників закладів освіти Кам’янець-Подільської міської територіальної громади з роботою Центру. "Екранні зустрічі" допомагають модераторам спільнот окреслити подальші напрямки співпраці із закладами освіти в плані підвищення кваліфікаційного рівня педагогів та вибудувати траєкторію професійного розвитку.

Під час онлайн-зустрічі з учителями предмету "Захист України", учасників цікавили способи зв’язку з Центром професійного розвитку та алгоритм дій для замовлення індивідуальної консультації. Нагадуємо, що Веб-портал ЦПРПП орієнтований на оперативність надання інформації та зручність в отриманні зворотного зв’язку. Електронне звернення дозволить попередньо узгодити час, дату та форму індивідуальної консультації: https://docs.google.com/forms/d/

Учасниками спільноти педагогів-організаторів стало 24 освітянина закладів загальної середньої освіти Кам’янець-Подільської міської ТГ, а до складу спільноти учителів захисту України доєдналось 23 учасники.