29.09.2021

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

З 1 по 31 жовтня щорічно проводиться Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек в рамках Міжнародного місячника. З метою роз’яснення методичних рекомендацій щодо проведення місячника консультант ЦПРПП Світлана Лівіцька 29 вересня провела онлайн-консультацію для професійної спільноти шкільних бібліотекарів.

Шкільна бібліотека як обов’язковий структурний підрозділ закладу загальної середньої освіти й важлива складова його освітнього простору займає важливе місце у системі краєзнавчої роботи, сприяє духовно-моральному вихованню молоді. Саме тому цьогорічний місячник проходитиме під гаслом "Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності". Під час онлайн-зустрічі було розглянуто організаційні питання проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.

До зустрічі зі шкільними бібліотекарями долучився кам’янецький письменник, художник, педагог, автор безлічі книг та розмальовок для дітей Сергій Боднар, який привітав присутніх із прийдешнім святом Всеукраїнським днем бібліотек та передав для кожного закладу ЗСО примірники книги "Намисто майстрів". Консультант Центру Світлана Володимирівна була запрошена на презентацію книги про майстрів із Кам’янця-Подільського, яку Сергій Боднар випустив спільно із ГО "Майстерня щастя", де їй і були вручені книги для шкільних бібліотек громади.