21.10.2021

Інноватика на уроках мистецтва

Розбудова сучасної національної системи освіти спонукає до пошуку і впровадження нових педагогічних підходів, форм і методів, які б відповідали розвитку особистості, сприяли розкриттю її моральних, духовних, розумових і фізичних здібностей. У зв’язку з цим неможливо переоцінити значення мистецьких дисциплін та інновацій, які сприяють розвитку художнього і креативного-розумового виховання у духовному становленні покоління, що підростає.

Сьогодні консультант Центру ПРПП Наталія Ніколайчук провела навчально-демонстраційний вебінар для спільноти вчителів художньо-естетичних дисциплін "Інноватика на уроках мистецтва". Під час заходу розглянуто:

  • компетентнісний підхід Нової української школи;
  • інтерактивні технології на мистецьких уроках;
  • методи активізації естетичної діяльності здобувачів освіти;
  • переваги інформаційно-комунікаційних технологій на уроках художньо-естетичних дисциплін.

В рамках вебінару вчитель ЗОШ №8 Світлана Самуляк презентувала авторський методичний посібник "Чарівний світ мистецтва", в якому зібрано та систематизовано навчально-демонстраційні матеріали для проведення уроків музичного мистецтва у 3 класі НУШ.

Підсумовуючи онлайн-захід варто зазначити, що предмети художнього-естетичного циклу спрямовані на те, щоб відкрити в дитині найпотаємніші, найтонші почуття, адже активізація естетичної діяльності школярів залежить від методів стимулювання їхнього інтересу до мистецтва.