03.11.2021

Формуємо освітянський кейс

Портфоліо вчителя - це поєднання особистісних педагогічних ідей та переконливих засобів підтвердження їх ефективності. Щоб портфоліо педагога не було безладним звалищем усіх напрацювань (уроків, тестів, курсів), консультант ЦПРПП Світлана Лівіцька 3 листопада провела практичне заняття для професійної спільноти вчителів зарубіжної літератури "Оформлення електронного портфоліо".

У наказі №755 від 30 травня, який опубліковано на сайті Держслужби якості освіти, зазначено, що Міністерство освіти і науки затвердило методичні рекомендації щодо створення змісту та завантаження електронного портфоліо для вчителів, які проходять сертифікацію.

Під час заняття Світлана Володимирівна розкрила всі теоретичні та практичні аспекти створення електронного портфоліо: функції та принципи портфоліо, правила структурування портфоліо: особисті дані, викладацька діяльність, професійний розвиток, наукова діяльність, а також представила детальну покрокову інструкцію створення е-портфоліо на платформі Google.

На шляху до саморозвитку педагога - електронне портфоліо стає функціональним інструментом для представлення освітянського кейса.