10.11.2021

Педагоги Кам’янець-Подільської громади

на старті конкурсу "Учитель року"

Осінь - не тільки насичений період освітнього процесу, а й час професійних злетів наших педагогів. Щорічний конкурс педагогічної майстерності "Учитель року" - одна із яскравих подій, до якої необхідно наполегливо готуватися. Участь у конкурсі допомагає краще зрозуміти й усвідомити значущість професії вчителя у своєму та шкільному житті, систематизувати надбання щоденної педагогічної праці.

З урахуванням змін до Положення про Всеукраїнський конкурс "Учитель року", внесених постановою Кабінетів Міністрів України 8 вересня 2021 року №941, "Учитель року - 2022" буде проведено у два тури: I - обласний, II - на загальнодержавному рівні.

З метою якісної підготовки педагогів Кам’янець-Подільської міської територіальної громади в номінації "Мистецтво: музичне мистецтво" консультант Центру Наталія Ніколайчук провела тематичну онлайн-консультацію. В рамках заходу розглянуто та обговорено конкурсні випробування, які підготувало профільне Міністерство в цьому році. В онлайн-зустрічі взяла участь викладач школи мистецтв НВК №9 Тетяна Боршуляк, яка детально розповіла конкурсантам про особливості організації вокально-хорової роботи (випробування "Практична робота") з урахуванням вікових особливостей, специфіки вибору музичного інструменту та використання диригентських жестів.

Сподіваємося, що надані рекомендації та поради стануть у пригоді нашим педагогам у ході підготовки до І етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2022".