17.11.2021

Майстерка вихователя групи

подовженого дня ЗОШ №15

Нова українська школа реалізує принцип дитиноцентризму. Максимально врахувати права дитини, її здібності, потреби та інтереси - завдання не лише учителя початкових класів, а й вихователя ГПД. Педагоги повинні ефективно співпрацювати та наповнювати освітній процес такими формами роботи, щоб в дитини не згасала допитливість та інтерес до навчання.

Консультант Центру Аліна Оксанюк ініціювала онлайн-зустріч з Оксаною Кучинською, вихователем ГПД ЗОШ №15, яка представила власний досвід в ході розкриття теми "Навчально-ігрові заняття ГПД: сучасні підходи та можливості".

Активні вправи за участі пальців рук позитивно впливають на розвиток і діяльність головного мозку людини. Шнурування черевиків, застібання ґудзиків, збирання дрібних деталей - цей список можна продовжувати нескінченно. Всі ці дії передбачають акуратну і точну роботу пальців рук, якої важливо навчитися.

Спікер Оксана Болеславівна продемонструвала практичні вправи з використанням підручних матеріалів (каштанів, шишок, солі, макаронів, круп, шнурівок, конструктора та ін.), які сприяють розвитку дрібної моторики рук дітей та закріпленню знань з освітніх галузей на групі подовженого дня. Такі вправи захоплюють молодших школярів. Навчальне завдання, поставлене в ігровій формі, сприяє кращому розумінню отримання нових знань та способів дії.