18.11.2021

Обласна творча майстерня

17 листопада на базі ХОІППО відбулось спільне засідання Творчої майстерні вчителів початкових класів та Школи вищої педагогічної майстерності керівників методичних об’єднань, творчих груп учителів початкових класів "Сучасний урок в початковій школі".

Учасниками заходу від Кам’янець-Подільської міської територіальної громади була консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Аліна Оксанюк та заступник директора, вчитель початкових класів НВК №14 Валентина Тесляр.

Валентина Миколаївна презентувала колегам власний досвід з теми "Виховання цінностей як ключовий компонент освітнього процесу в початкових класах". У виступі розкрила поняття "цінність", окреслила шляхи формування цінностей молодших школярів та представила сучасні форми роботи у початковій школі. Педагог ознайомила з авторською програмою дитячого об’єднання юних кам’янчан "Перлина Поділля" - "Вивчаємо. Дбаємо. Пишаємось" та посібником "Плекаємо амбасадорів рідного міста". Учасники надзвичайно зацікавились досвідом написанням листів борцям за гідність та свободу, які школярі надсилають у різні країни.