19.11.2021

Кава з письменником!

Україна багата на талановитих письменників та цікаву дитячу літературу. Старі добрі казки, нові історії про улюблених героїв сучасних авторів, яскраві перевидання дитячої класики з чудовими ілюстраціями - тільки й чекають на свого читача. Завідувачка кафедри теорії та методик початкової освіти К-ПНУ ім. Івана Огієнка Наталя Гудима ініціювала проведення циклу зустрічей із сучасними письменниками дитячої літератури.

16 та 18 листопада консультанти Центру Аліна Оксанюк та Світлана Лівіцька, учителі початкових класів, бібліотекарі ЗЗСО долучилась до мовно-літературної кав’ярні та отримали змогу надихнутись виступами талановитих письменників сучасності: Зірки Мензанюк (письменниця, казкарка, журналістка, член Національної Спілки письменників України), Наталії Богданець-Білоскаленко (авторка підручників і хрестоматій із читання для початкової школи), Дмитра Кузьменка (псевд. Кузько Кузякін - сучасний український письменник, художник-ілюстратор, редактор).

Такі зустрічі внутрішньо збагачують, спонукають до саморозвитку, що в результаті дозволяє відкрити нові горизонти педагогічної діяльності.