29.11.2021

Використання сервісу Canva

в роботі педагога ЗДО

Сучасний педагог повинен бути ще й трішки дизайнером. А якщо мова йде про педагогів закладів дошкільної освіти, то їм ці уміння потрібні беззаперечно, адже постійна підготовка до занять, розробка авторського дидактичного матеріалу та адаптація усталених форм роботи потребує графічної візуалізації.

Консультант Центру Людмила Осадчук продовжує знайомити професійну спільноту педагогів ЗДО з корисними онлайн-сервісами. Сьогодні під час консультації освітянам презентовано онлайн-конструктор для створення банерів, візиток й ілюстрацій - Canva. Дана платформа - це бібліотека професійних шаблонів, зображень та інших елементів, які стануть гарним початком для втілення власних ідей.

Консультант-модератор ознайомила учасників з особливостями реєстрації та безоплатним використанням сервісу Canva, продемонструвала покрокову інструкцію роботи з сервісом.

Учасники онлайн-заходу дізнались про способи створення інтерактивних навчальних матеріалів для ефективної організації роботи дошкільнят та оптимізації діяльності педагога.