30.11.2021

Діти + батьки + учителі = партнерство в дії

Нова українська школа працює на засадах педагогіки партнерства, в основі якої лежить спілкування, взаємодія та співпраця між учителем, учнями та батьками. Саме вони об’єднані спільними цілями та прагненнями, саме вони є рівноправними учасниками освітнього процесу, відповідальними за результат. В умовах реформування освіти питання ефективної взаємодії між учителем та батьками набуло актуальності.

30 листопада консультант ЦПРПП Аліна Оксанюк провела онлайн-захід "Кошик ідей "Співпраця з батьками на засадах партнерства". Наскрізною лінією заходу стало те, що вчителі мають бути ініціаторами в створенні партнерської взаємодії.

Спікерами заходу виступили вчителі початкових класів нашої громади: Інна Сварник (ЗОШ №12), Ольга Онуфран (ЗОШ №10), Світлана Владишевська (НВК №14), Оксана Гаврилюк (Довжоцький ліцей), які на прикладі власного досвіду дали відповіді на питання "Яка ж вона, педагогіка партнерства в Новій українській школі?". Педагоги поділились "родзинками" онлайн та офлайн комунікації з батьківською спільнотою. Наголосили, що педагогіка партнерства ґрунтується на принципах гуманізму та творчості!

Також до заходу доєдналась мати учнів ЗОШ №10 Світлана Лівіцька, яка поділилась власними спостереженнями та висновками про результативність педагогіки партнерства в дії.

Консультант-модератор Аліна Миколаївна узагальнила онлайн-зустріч словами успішного американського підприємця Джорджа Шинна: "Не буває людей, що досягли успіху своїми власними силами. Ви зможете досягти своїх цілей тільки за допомогою інших". Успіх взаємодії з батьками насамперед залежить від рівня педагогічної майстерності вчителя, від його великого бажання зробити партнерами батьків класу та щоденної кропіткої спільної роботи. Діємо разом - маємо успіх!