18.03.2021

Спільнота педагогів, що працюють з дітьми з ООП познайомилась із Центром

20 спільнота педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської ТГ познайомилась із КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників".

Сьогодні, 18 березня, для педагогів закладів загальної середньої освіти, що працюють з дітьми з особливими освітніми потребами "Screen meeting" провела консультант Жанна Кучерява.

Жанна Миколаївна під час онлайн-зустрічі детально зупинилась на підвищенні кваліфікації фахівців, що працюють з дітьми з ООП. У 2021 році робота з освітянами, які працюють в інклюзивних групах та класах є пріоритетною для Міністерства освіти і науки України. Також модератор професійної спільноти презентувала Центр, розкрила функції, місію, візію ЦПРПП, провела «екскурсію» офіційним вебсайтом, що полегшить пошук інформації педагогічним працівникам.

Під час "екранної зустрічі" було обрано Вавдійчика Андрія Андрійовича, асистента вчителя загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 ім. Любомира Дмитерка, керівником спільноти педагогів ЗЗСО, що працюють з дітьми з особливими освітніми потребами.

Спільнота педагогів ЗЗСО, що працюють з дітьми з ООП, налічує 288 учасників. Професійні спільноти сформовані на основі проведеного раніше анкетування.