07.12.2021

Доброчесна поведінка кожного - зміни в державі

Тема академічної доброчесності є актуальною та потребує обговорення для практичного застосування як у педагогічній діяльності, так, і в середовищі здобувачів освіти. Ми всі хочемо жити в правовій, розвинутій державі, але для цього потрібно почати насамперед з себе, виховувати внутрішню порядність та справедливість. Консультанти Центру професійного розвитку педагогічних працівників продовжують обговорювати з професійними спільнотами Кам’янець-Подільської міської територіальної громади тему "Академічна доброчесність як чинник забезпечення якості освіти".

Сьогодні, 7 грудня, консультант ЦПРПП Аліна Оксанюк в рамках онлайн-консультації для вихователів групи подовженого дня розкрила проблематику та цінності поняття "академічна доброчесність", складові дотримання та порушення академічної доброчесності в освітньому процесі, ознайомила з відповідальністю за порушення академічної доброчесності та видами плагіату. Також учасникам заходу було запропоновано підбірку онлайн-ресурсів для перевірки унікальності тексту: Unicheck, Antiplagiat, Content-watch, Advego Plagiatus, Etxt Antiplagiat, StrikePlagiarism.com, PlagiarismCheck, Copyscape та надано матеріали, які допоможуть в оформленні статей та посібників для успішного професійного розвитку.

Завершилась зустріч твердженням, що доброчесність забезпечує створення умов для набуття знань та розвитку власних здібностей.