07.12.2021

Особливості ЗНО/ДПА-2022 з математики

7 грудня Анжела Новікова, консультант ЦПРПП, провела вебінар для професійної спільноти вчителів математики закладів загальної середньої освіти Кам’янець-Подільської міської територіальної громади на тему: "ЗНО з математики: особливості тесту 2022 року".

У ході заходу консультант-модератор презентувала учасникам звіти Українського центру оцінювання якості освіти, в яких представлені статистичні дані ЗНО-2021; матеріали аналізу та особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання з математики у 2022 році. Анжела Георгіївна ознайомила вчителів із графіками проведення пробного тестування та основної сесії ЗНО-2022. На вебінарі проаналізовано типові помилки та головні труднощі, які виникали при виконанні тестових завдань, надано методичні рекомендації щодо їх усунення.

Зовнішнє незалежне оцінювання - це надзвичайно важлива подія, від якої залежить подальше майбутнє випускників закладів освіти. Підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання потребує злагодженої праці педагогів та здобувачів освіти, адже тільки спільними діями досягаються вершини!