09.12.2021

Заклад дошкільної освіти у "хмарі"

Сьогодні, 9 грудня, Людмила Осадчук, консультант ЦПРПП, спільно з вихователями-методистами закладів дошкільної освіти, розглянула актуальну тему "Дитячий садок у "хмарі": поліпшуємо професійну діяльність".

Адміністрація закладу освіти має організовувати роботу педагогів, підвищувати якість освіти, планувати, узагальнювати й контролювати освітній процес. Але виникає логічне питання, як усе встигнути, нічого не забути та ще й рухатись, в ногу з часом? Для систематизації всіх процесів в пригоді освітянам стають хмарні сервіси, які «живуть» та працюють на серверах хмарних провайдерів та дають можливість отримувати доступ до власної інформації з будь-якого ґаджету в любій точці світу.

Консультант-модератор підготувала коротку характеристику основних сервісів, які будуть корисні вихователям-методистам в професійній діяльності: Gmail, Google Calendar (Календар), Google Drive (Диск), Google Docs (Документи), Google Sheets (Таблиці), Google Forms (Форми), Google Sites (Сайти), Blogger, YouTube, Google Maps, Google Translate.

Підсумовуючи онлайн-консультацію, можемо відзначити, що хмарні технології є повноцінним навчальним інструментом, який дозволяє створити власний інформаційно-освітній простір та є важливою передумовою успішності освітнього процесу закладу дошкільної освіти.