18.03.2021

Онлайн-консультація для учителів захисту України

Консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Олександр Чорненький провів консультацію для учителів предмета "Захист України" про становлення патріотичного виховання учнів у процесі розбудови національної школи "Національно-патріотичне виховання у контексті викладання предмета "Захист України".

Патріотичне виховання - є одним із пріоритетних напрямів у педагогічній доктрині України, оскільки сприяє формуванню у молоді високої патріотичної свідомості, готовності до виконання громадянського обов’язку.

В ході онлайн-консультації обговорено завдання, напрямки, методи, форми військово-патріотичного виховання молоді. Також розглянуто особливості військово-шефської роботи.

На сучасному етапі розвитку патріотичного виховання важливим є дотримання єдності поглядів на проблему виховання громадянина і патріота незалежної України, а також гарантування єдності навчання, виховання й розвитку молодого покоління. Таким чином, виховання в молодого покоління патріотизму - це одне з основних завдань сучасної школи.