14.12.2021

Формуємо "досьє успіхів" керівника гуртка

Модернізація освіти змушує по-новому поглянути не тільки на досягнення здобувачів освіти, а й шукати ефективні форми оцінювання педагогічної діяльності. Однією з таких форм може стати портфоліо керівника гуртка. Це дієвий спосіб фіксації накопичення матеріалів, які демонструють рівень професіоналізму.

Електронне портфоліо - це базовий онлайн-ресурс, який показує індивідуальність та професійні досягнення педагога закладу освіти. Як його створити, які розділи й зображення мають бути - про це та інше, сьогодні говорили на практичному занятті для керівників гуртків ЗЗСО і ЗПО "Створення електронного портфоліо", яке організували й провели консультанти ЦПРПП Наталія Ніколайчук та Світлана Лівіцька.

Метою створення електронного портфоліо у педагога має бути бажання сформувати своє "досьє успіхів", в якому показати все цікаве, інноваційне і гідне того, щоб його побачили усі зацікавлені. Це альтернативна форма оцінки професіоналізму та результативності роботи педагога при проведенні експертизи та атестації. Портфоліо дозволяє освітянину проаналізувати, узагальнити і систематизувати результати власної педагогічної діяльності. Це інструмент забезпечення моніторингу професійного зростання педагога.