15.12.2021

Бібліотеки й батьки: співпраця заради дитини

Останнім часом ми бачимо як змінюються можливості бібліотек, їхнє місце і роль в культурному, науковому, освітньому розвитку суспільства. Бібліотеки, в тому числі й ті, що обслуговують дітей, активно опановують інформаційні технології, впроваджують інновації, програмну діяльність, змінюють пріоритети, розширюють соціальне партнерство. Йде процес удосконалення традиційного на набутому досвіді та засвоєння всього нового, прогресивного.

Сьогодні, 15 грудня, консультант ЦПРПП Світлана Лівіцька провела онлайн-зустріч з професійною спільнотою шкільних бібліотекарів під час якої обговорили тему "Бібліотека і батьки: співпраця заради дитини". Виступ Світлани Володимирівни базувався на засадах педагогіки партнерства, яка є одним із ключових компонентів Нової української школи. Консультант-модератор виділила напрямки діяльності бібліотек на допомогу батькам, форми масової та індивідуальної роботи, ознайомила з орієнтовним переліком послуг для організації змістового дозвілля та сімейного читання.

На завершення онлайн-заходу Світлана Володимирівна привітала Ольгу Потапову (ЗОШ №10), Галину Соловйову (НВК №14) та Тетяну Сафронюк (ліцей "Славутинка") з почесними першими місцями в обласному етапі педагогічної виставки "Освіта Хмельниччини на шляхах реформування".