24.12.2021

Генеруємо нові ідеї

Концепція Нової української школи формує запит на модернізацію освітянського процесу та зміни в побудові індивідуальної траєкторії професійного зростання педагога. Це новий вектор подальшого розвитку системи освіти в умовах якого значно підвищуються вимоги до педагогічних кадрів усіх рівнів.

Сьогодні, 24 грудня відбувся професійний діалог директора ЦПРПП Сергія Морозюка з консультантами Центру, в рамках якого актуалізовано питання планування роботи з педагогічними спільнотами на 2022 рік на основі попередньо проведеного діагностування.

Консультанти визначили основні кроки партнерської взаємодії між Центром та професійними спільнотами, що сприятимуть формуванню успішного педагога та випускника 21 століття. Для позитивного налаштування та продуктивної роботи, у всіх традиціях Нової української школи, застосовано інтерактивну вправу "Загадкова скринька".

Для формування педагогічного професіоналізму в сучасних умовах, як ніколи, потрібно не лише по-новому вчити, а й по-новому вчитися, бути в постійному творчому пошуку, тому колектив ЦПРПП Кам’янець-Подільської міської ради генерує нові ідеї для реалізації у новому році!