11.01.2022

Особливості ЗНО/ДПА-2022 з фізики

11 січня Анжела Новікова, консультант ЦПРПП, провела вебінар для професійної спільноти вчителів фізики "ЗНО з фізики: особливості тесту 2022 року". Складання зовнішнього незалежного оцінювання є важливим етапом у житті більшості випускників, адже від результату залежить вибір омріяної професії.

В ході вебінару Анжела Георгіївна презентувала педагогам звіти Українського центру оцінювання якості освіти, в яких представлені статистичні дані ЗНО-2021, ознайомила вчителів фізики з графіками проведення пробного тестування та основної сесії ЗНО-2022. Також під час вебінару проаналізовано нормативну базу, особливості проведення ДПА у формі ЗНО, Інтернет-ресурси для підготовки до ЗНО; надано методичні рекомендації щодо усунення типових помилок при виконанні тестових завдань.

Керівник міського методичного об’єднання вчителів фізики Ірина Гордєєва, вчитель ЗОШ №12, ознайомила колег з характеристикою сертифікаційної роботи з фізики та поділилась власними напрацюваннями щодо ефективної підготовки здобувачів освіти до складання зовнішнього незалежного оцінювання.