12.01.2022

Тайм-менеджмент у професійній

діяльності педагога

"Тайм-менеджмент як дієвий інструмент ефективного використання часу" - такою була тема вебінару, який 12 січня провела консультант ЦПРПП Аліна Оксанюк для професійної спільноти учителів початкових класів. Тайм-менеджмент - це технологія ефективного планування часу, як робочого, так і особистого, для підвищення ефективності його використання.

Саме тому, у межах заходу, було розглянуто конкретні інструменти й технології тайм-менеджменту, які допоможуть організувати педагогам свій час не лише продуктивно, але й максимально комфортно в емоційному плані; успішні світові методики та підходи до тайм-планування; визначено "крадіїв часу" та причини прокрастинації, дедлайн-залежності й інших поширених часових поглиначів.

Під час практичної частини учасники вебінару досліджували раціональність використання свого часу, визначали власні цінності та обговорювали сучасні технології й лайфхаки, які зможуть використовувати для підвищення професійної продуктивності: "Матриця Ейзенхауера", "Піраміда Франклін", "Принцип Парето".

Знання, отримані під час вебінару, допоможуть педагогам створити свою унікальну систему управління часом, щоб бути успішними й щасливими, а також мати час для роботи, відпочинку, спілкування, самовдосконалення і саморозвитку, що дозволить покращити якість життя в сучасному динамічному світі.