13.01.2022

Тактильна математика для дошкільнят

Одним із найважливіших завдань виховання маленької дитини є розвиток її розуму, формування розумових умінь і здібностей, які дозволяють легко освоїти нове.

Консультант Центру Людмила Осадчук сьогодні, 13 січня, орієнтуючись на потреби педагогів закладу дошкільної освіти та вимоги часу, у форматі освітянського івенту розкрила тему "Інноваційні технології в ЗДО: блоки Дьенеша та методика Кюїзенера". Існує твердження, що дітям до вподоби інноваційні технології та актуальні сучасні розвивальні матеріали.

У ході виступу спікер розкрила сутність поняття "освітні інновації", принципи сучасних інноваційних технологій та етапи роботи з дітьми при використанні інноваційних методик із математики в роботі вихователя ЗДО.

Людмила Олександрівна звернула увагу на актуальність паличок Кюїзенера та блоків Дьєнеша, які вже декілька поколінь дошкільників знайомлять з математикою. Спільна мета методик Дьєнеша та Кюїзенера - формування розумових умінь і логічного мислення дитини, які навчать її легко освоювати нове упродовж усього життя.

Підсумувати освітянський івент можна думкою педагогів, що впровадження таких методик - це спільна діяльність вихователя та дитини.