18.01.2022

Сучасні підходи до оцінювання

Консультант ЦПРПП Наталія Ніколайчук завершує цикл онлайн-заходів на тему "Формуємо оцінювальну компетентність вчителя ЗЗСО". Як пояснити дитині чому вона отримала саме таку оцінку? Як впоратись з емоціями, коли вони заважають об’єктивності оцінюванню? Як підтримувати мотивацію до навчання через зворотний зв’язок? На ці та інші питання сьогодні шукали відповіді вчителі фізичної культури під час вебінару, який провела Наталія Ніколайчук.

У рамках онлайн-зустрічі консультант розкрила основні складові оцінювальної компетентності педагога (мотиваційно-ціннісну, змістовно-знаннєву, процесуально-діяльнісну), звернула увагу на сучасні підходи оцінювання згідно з концепцією Нової української школи.

Актуальність даної теми обумовлена зростанням ролі вчителя в успішному здійсненні оцінювальної діяльності та посиленням значення процесу оцінювання у розвитку особистості учня. Сподіваємось, що цикл вебінарів сприятиме вдосконаленню комплексу педагогічних умов, спрямованих на формування оцінювальної компетентності сучасного вчителя.