24.01.2022

Презентація модельних навчальних програм

із зарубіжної літератури

24 січня на базі ЗОШ №16 відбулась презентація нових модельних програм для мовно-літературної галузі. В інформаційному консалтингу взяли участь педагоги Кам’янець-Подільської міської територіальної громади для яких Світлана Лівіцька, консультант ЦПРПП, представила модельні навчальні програми із зарубіжної літератури для різних циклів навчання (5-6 класи – адаптаційний цикл, 7-9 класи – базове предметне навчання).

Світлана Володимирівна провела короткий огляд чотирьох модельних програм, які рекомендовані Міністерством освіти і науки України. Програми спрямовані на забезпечення переходу учнів на новий, складніший рівень осмислення художніх творів, ознайомлення їх з низкою творів, які належать до літературного канону зарубіжної літератури й водночас на збереження та розвиток інтересів до читання, що були закладені у початковій школі.

Алла Бец, вчитель НВК №3, поділилась власними враженнями від роботи за модельною програмою "Зарубіжна література. 5-6 класи" для ЗЗСО (авт. Волощук Є. В.), в рамках пілотних класів НУШ.

Татяна Іов, голова методичного об’єднання вчителів зарубіжної літератури, озвучила власні судження про запропоновані модельні навчальні програми.

Нагадаємо, що на основі обраних модельних навчальних програм педагоги обиратимуть навчальну та навчально-методичну літературу. Ваш вибір - це ваша академічна свобода!