25.01.2022

Природнича освітня галузь

25 січня консультант Центру Анжела Новікова провела тренінг для професійних спільнот учителів природознавства, біології, хімії, географії, фізики "Державний стандарт базової середньої освіти: структура та зміст. Освітні галузі: компетентнісний потенціал та обов’язкові результати навчання. Модельні навчальні програми".

Під час заходу було розглянуто питання організації переходу НУШ з початкової до основної школи, зроблено огляд структури Державного стандарту базової середньої освіти, компетентнісного потенціалу стандарту. Анжела Георгіївна охарактеризувала групи результатів навчання, вимоги до обов’язкових результатів навчання учнів у природничій освітній галузі.

Керівник професійної спільноти вчителів фізики Ірина Гордєєва (ЗОШ №12) ознайомила учасників тренінгу зі складовими природничої освітньої галузі та переліком модельних навчальних програм:

Пізнаємо природу. 5-6 класи (інтегрований курс)

Природничі науки. 5-6 класи (інтегрований курс)

Довкілля. 5-6 класи (інтегрований курс)

Підсумовуючи онлайн-захід, консультант наголосила на важливості вибору модельної навчальної програми на етапі переходу НУШ з початкової до основної школи.