27.01.2022

Цифровий кейс вихователя ГПД

Актуальність роботи в інформаційно-освітньому середовищі з використанням інформаційно-комунікаційних технологій обумовлена вимогами нормативно-правових документів освіти та зміною вектора навчання. Якщо педагог планує атестуватись чи систематизувати свої професійні напрацювання та досягнення, то без портфоліо йому не обійтися. Щоб портфоліо педагога було естетичним, функціональним та креативним, консультант ЦПРПП Аліна Оксанюк ініціювала практичне заняття для вихователів груп подовженого дня "Створення електронного портфоліо", яке провела консультант Світлана Лівіцька.

Під час заняття Світлана Володимирівна розкрила всі теоретичні та практичні аспекти створення електронного портфоліо: функції та принципи портфоліо, правила структурування портфоліо: особисті дані, викладацька діяльність, професійний розвиток, наукова діяльність, а також представила детальну покрокову інструкцію створення е-портфоліо на платформі Google.

Е-портфоліо - це альтернативна форма оцінки професіоналізму та результативності роботи педагога при проведенні експертизи та атестації, а також механізм здійснення аналізу, узагальнення та систематизації результатів власної педагогічної діяльності.