02.02.2022

Використання технології кроссенс у роботі вчителів іноземної мови

02 лютого 2022 року консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Олександр Чорненький провів вебінар «Використання технології кроссенс у роботі вчителів іноземної мови».


Кроссенс - один із елементів едьютейнмента (поєднання освіти та гри). Цей метод дозволяє за допомогою створення асоціативного ланцюжка будувати розповідь по вивченій темі, зрозуміти логіку розташування слів у реченні, визначати спільне в різних зображеннях, узагальнювати поняття, терміни та категорії тощо. Така головоломка має і величезний виховний потенціал. Вона може бути складена і за темою виховної години, святкового заходу, ювілейної дати. Кроссенс можна використовувати для роботи під час уроку або як варіант домашнього завдання, адже він вдало поєднує якості таких інтелектуальних розваг як загадка, ребус, головоломка і служить чудовим засобом для розвитку логічного і творчого мислення учнів.


Використання кроссенсів на уроках англійської мови супроводжується позитивними емоціями; підвищенням цікавості до навчання; призводить до зосередження уваги; сприяє формуванню і розвитку пізнавального інтересу.