22.02.2021

Онлайн-презентація ЦПРПП для керівників закладів освіти

22 лютого 2021 року відбулась онлайн-презентація комунальної установи "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" для керівників закладів освіти Кам’янець-Подільської міської територіальної громади.

Директор Центру Сергій Морозюк презентував учасникам онлайн-зустрічі основні завдання та функції ЦПРПП, вебсайт установи та доніс інформацію щодо варіантів комунікації з модераторами професійних спільнот.

- Станом на сьогодні, ми можемо представити вам Центр професійного розвитку педагогічних працівників, його консультантів та, відповідно, ознайомити з тими завданнями й функціями, які покладені на нашу комунальну установу. ЦПРПП – співпрацює з закладами освіти на партнерських умовах, - зазначив Сергій Миколайович.

На конкурсній основі обрано семеро консультантів "Центру професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської ради", які стали модераторами 24-х професійних спільнот: Анжела Новікова, Наталія Ніколайчук, Людмила Осадчук, Аліна Оксанюк, Світлана Лівіцька, Олександр Чорненький, Жанна Кучерява.

Місія Центру - стати дієвою мобільною службою професійного розвитку педагогічних працівників.

Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" знаходиться за адресою вул. Північна, 96-А, у приміщенні управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради.

Графік роботи: понеділок-четвер 8:00-17:15, п’ятниця: 8:00-16:00, обідня перерва 12:00-13:00.

Зв’язатись з працівниками Центру можна за номером телефону: +380(3849)5-16-84 або написати на електронну адресу: centr.pr.kp@gmail.com.

Для реєстрації у професійних спільнотах необхідно зайти за відповідними посиланнями і заповнити реєстраційні форми (педагогічним працівникам, які викладають два і більше предмети, або займають декілька посад, необхідно зареєструватись у кількох відповідних спільнотах): https://drive.google.com/file/d

Для замовлення індивідуальної консультації заповнити Google Форму: https://docs.google.com/forms

Ознайомитись з програмами підвищення кваліфікації педагогічних працівників та результатами роботи ЦПРПП можна на офіційному вебпорталі: https://cprpp-kp.com.ua/

Офіційна сторінка Центру в соціальній мережі Фейсбук: https://www.facebook.com/cprpp.kp

Реєстрація у професійних спільнотах педагогічних працівників Кам'янець-Подільської міської територіальної громади.