03-04.02.2022

Створення й редагування файлів Jamboard

За чим сумують учителі, коли доводиться переходити на дистанційку? За шкільною дошкою! Адже саме вона значно спрощує подачу навчального матеріалу: на дошці зручно малювати схеми, можна творчо розмістити наочні матеріали, а також це чудова річ для інтерактивної роботи у класі! Чи можна знайти собі дошку і вдома? Звісно ж можна! Про це говорили на третьому занятті в онлайн-школі 2.0 «Інформаційно-цифрова компетентність сучасного педагога: від теорії до практики», спікером якого була Наталія Ніколайчук, консультант ЦПРПП.

 
Jamboard – це безкоштовний інтерактивний сервіс від Google, покликаний допомогти без проблем передати власні творчі ідеї, працювати та допрацьовувати цікаві креативні рішення. Базується цей девайс на хмарних технологіях, тож користуватися ним можна з будь-яких гаджетів в режимі реального часу. Багато в чому сервіс схожий на звичайну білу дошку для малювання маркерами.

 
Наталія Ніколайчук ознайомила слухачів онлайн-школи з інтерфейсом Google Jamboard, можливостями меню додатку та його поєднання із Google Meet, платформою для онлайн-спілкування і дистанційного навчання.

 
Сподіваємося, що Google Jamboard як віртуальна дошка, де можна в реальному часі працювати віртуально разом з учнями, стане в нагоді педагогам Кам’янець-Подільської ТГ.