09.02.2022

ПОДОЛАЄМО «ПРОФЕСІЙНЕ ВИГОРАННЯ» РАЗОМ

Ми розуміємо, що працювати, навчатися й спілкуватися в умовах пандемії та карантину стало значно важче. Рівень тривожності зріс, з’явилося багато нових викликів і причин для переживань, а часом питань виникає більше, ніж відповідей на них. Саме тому, тематику професійного вигорання педагогів продовжили сьогодні обговорювати в спільноті керівників гуртків ЦДЮТ. Через практичне заняття «Ресурсність педагога-позашкільника: перезавантаження та відновлення», яке проведено на численні запити освітян, спікери заходу Наталія Ніколайчук, консультант ЦПРПП та Ірина Марціновська, практичний психолог ЦДЮТ, намагалися відповісти принаймні на якусь частину запитань й підтримати керівників гуртків.

 
Як показує практика, найважливіше і найважче в нинішній час - це активно комунікувати, тож учасники заходу спробували за допомогою психологічних вправ покращити онлайн спілкування між собою і направити свої зусилля на подолання зовнішніх і внутрішніх ознак перевтоми, болю і стресу.

 
На завершення практичного заняття спікери звернули увагу на вплив професійного вигорання педагогів на перебіг освітнього процесу та на розвиток особистості здобувача освіти, як такий, що заважає створенню позитивної атмосфери. Сподіваємося, що такі заняття допоможуть педагогам-позашкільникам впоратись з усіма труднощами «вигорання».