09.02.2022

Створення та застосування інтерактивних робочих аркушів Wizer.me

Як зацікавити учнів темою уроку та активізувати процес пізнання? Цьому допоможуть змістовні та креативні інтерактивні дидактичні матеріали. Сьогодні, 09 лютого, досвідом та лайфхаками з їх створення поділився консультант ЦПРПП Олександр Чорненький під час практичного заняття «Створення та застосування інтерактивних робочих аркушів Wizer.me» проведене для спільноти вчителів початкових класів.

 
Інтерактивний робочий аркуш - це веб-сторінка, на якій можна розмістити навчальний матеріал і різного типу завдання для учнів. Можна вставляти зображення і робити їх інтерактивними, додаючи на них мітки з текстом, гіперпосиланнями, питаннями, вікнами для введення тексту. Запитання можуть бути текстовими, а можуть бути у вигляді аудіофайлів. У багатьох завданнях можна задати відповіді для автоматичної перевірки.

 
Варто пам’ятати, що ефективний робочий аркуш – це не просто список завдань для виконання. Це повний цикл навчальних активностей, що включає всі види навчальних дій. Правильно розроблена структура робочих аркушів має забезпечити індивідуальну траєкторію розвитку кожного учня, контролювати персональне просування та засвоєння матеріалу.