10.02.2022

Імідж освітянина: на що звернути увагу

Освітянська професія публічна, як в акторів, громадських діячів та ведучих. Зовнішній вигляд та манери – одна з найбільш візуалізованих тем, які необхідно піднімати та обговорювати. Саме тому сьогодні, 10 лютого, для спільнот вихователів ГПД та шкільних бібліотекарів було проведено онлайн-консалтинги з тематики формування іміджу.


Образ педагога мусить надихати. Але, як сьогодні, в час пандемії, негативної інформації, конфліктних особистостей навколо, подекуди не зовсім толерантних батьків не втратити самому інтерес до життя та професії, звідки почерпнути енергію, щоб надихати, як створити позитивний імідж? На ці питання сьогодні намагатись відповісти спікери Світлана Лівіцька та Аліна Оксанюк, консультанти Центру ПРПП.


Учасники заходу отримали цінні поради як досягти внутрішньої гармонії, незважаючи на виклики часу, ознайомились із заповідями створення позитивного іміджу, окреслили сім кроків технології успішного іміджу.


Педагогічний стиль - збірний образ, який кожен з нас формує не лише своїми знаннями та професійними навичками, а й вмінням спілкуватися та поводитися у повсякденному житті, на роботі та навіть у віртуальному середовищі. Виховати «крилату» дитину може тільки "крилатий" педагог і батьки, виховати щасливого може тільки щасливий, а сучасного - тільки сучасний.