10.02.2022

Реалізація міжнародного освітнього проєкту «Матіфік в Україні»

В умовах трансформації освіти традиційна роль педагогічного працівника змінюється. Сучасний вчитель має вміти вибирати та використовувати ІКТ для навчання здобувачів освіти; організовувати співробітництво та комунікацію між учасниками освітнього процесу. 10 лютого Анжела Новікова, консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської ради, провела онлайн-засідання консультпункту «Реалізація міжнародного освітнього проєкту Матіфік в Україні» для професійної спільноти вчителів математики.


Анжела Георгіївна акцентувала увагу на формуванні концептуального розуміння математики, поєднання гейміфікації з належним педагогічним підходом під час реалізації проєкту.


Спікер заходу – Світлана П’ятковська, вчитель математики НВК №9 – поділилась багаторічним досвідом роботи щодо реалізації Матіфік при викладанні математики в 5-6 класах.


Підсумовуючи захід, консультант наголосила на важливості підготовки педагогічних працівників, учнів до взаємодії та співпраці в інформаційно-освітньому середовищі.