11.02.2022

Створення інфографіки на платформі Genially

Візуалізація — гарний спосіб подати великий обсяг інформації у доступній формі для великої аудиторії. Впорядковано розміщена інформація на картинці значно спрощує сприйняття того, що нам хочуть донести.


На четвертому занятті в онлайн-школі 2.0 «Інформаційно-цифрова компетентнсть сучасного педагога: від теорії до практики», спікером якого був консультант ЦПРПП Олександр Чорненький, мова йшла про сервіс Genially.


Genially – мультизадачний онлайн-сервіс для створення презентацій, інтерактивних зображень, карт, звітів, інфографік, вікторин, плакатів, відео, стрічок часу, ігор та віртуальних посібників.


Спікер продемонстрував можливості сервісу Genially. Вчителі дізналися як обрати шаблон проєкту в Genially, які ресурси можна додавати до сторінок (слайдів), як налаштувати ефекти анімації доданих об’єктів та якими інструментами інтерактиву наповнити свій проєкт.


Платформа Genially це універсальний конструктор для дистанційного навчання та створення інтерактивних дидактичних матеріалів. З його допомогою вчителі зможуть створити привабливі та цікаві уроки для своїх підопічних.