31.03.2021

В останній день березня - завершальні "Screen meeting"

Завершився місяць "екранних зустрічей" із професійними спільнотами педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської територіальної громади.

Упродовж березня консультанти Центру професійного розвитку провели 30 онлайн-заходів у форматі "Screen meeting" з освітянами новоствореної ТГ. Нагадаємо, що на основі реєстрації, яка проходила в січні 2021 року, сформовано 24 професійні спільноти педагогічних працівників.

Сьогодні, 31 березня, завершальні "екранні зустрічі" провели консультанти-модератори Наталія Ніколайчук - для керівників гуртків ПНВО та Анжела Новікова – для учителів інформатики. Наталія Залісна, вчитель-методист НВК №3 презентувала учасникам онлайн-заходу спільний дистанційний STEAM-проєкт "7 кругів по Данте у ексель" (НВК №3 та ЗОШ №7).

Під час "Screen meeting" консультанти ЦПРПП окреслювали основні напрямки діяльності комунальної установи та шляхи підвищення кваліфікації педагогів ЗЗСО та ЗПО. Адже, візія Центру - професійний розвиток та підтримка освітян. Проводили онлайн-екскурсію офіційним вебсайтом ЦПРПП, знайомили зі структурою та інформаційним наповненням ресурсу.

Уже з 5 квітня стартує початок занять в онлайн школі "Інформаційно-цифрова компетентність сучасного педагога: від теорії до практики". Упродовж двох місяців консультанти Центру професійного розвитку працюватимуть з освітянами Кам’янець-Подільської міської територіальної громади в напрямку підвищення їх інформаційно-цифрової компетентності.

"Ми є! Ми діємо! Ми з вами й для вас!"