23.03.2022

Рецепти успішного педагога

Команда ЦПРПП Кам’янець-Подільської міської ради продовжує свою роботу заради спільної з усім українським народом мети – ПЕРЕМОГИ. Ми як завжди працюємо для підтримки педагогічних спільнот. Ми з ВАМИ, ми діємо і все, що ми робимо - для ВАС!

 
Входження за новими векторами української освітньої реформи в НУШ зумовлює формування інноваційного освітнього середовища, що передбачає не тільки зміни в організації навчання, а й удосконалення професійної майстерності педагогів. З цією метою в лютому започатковано роботу Школи педагогічної майстерності молодого педагога, яка передбачає підвищення педагогічної майстерності та вдосконалення фахового рівня педагогів закладів освіти, стаж яких не перевищує 5 років.

 
На другому занятті ШМП учасники розглядали теми «Імідж сучасного педагога: професійні та духовні аспекти» та «Тайм-менеджмент як дієвий інструмент використання часу успішного педагога». Інтерактивні вправи спонукали педагогів до визначення рівня сформованості власного іміджу, високостатусних кольорів одягу, поглиначів часу, оцінили раціональність використання свого часу та методи управління ним.
Сосніцька Наталія, учитель-методист, лауреат ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» поділилась з учасниками Школи рецептом успішного педагога.

 
Сподіваємось, що сьогоднішня зустріч зробить молодих педагогів професійними в своїй діяльності, адже педагогічна спільнота має бути прикладом впевненості та віри у наше майбутнє.