07-08.04.2022

Створюємо презентації на платформі Google Slides

7 та 8 квітня відбулося 10 заняття онлайн-школи 2.0 «Інформаційно-цифрова компетентність сучасного педагога: від теорії до практики» за темою: «Створення презентацій на платформі Beautiful.ai, Google Slides», спікером якого була консультант ЦПРПП Світлана Лівіцька.


Світлана Володимирівна продемонструвала можливості використання ресурсу Google Презентації. Це чудовий спосіб представити нові ідеї у вигляді презентації як колегам, так і учням. Можливість використовувати різні теми, шрифти, додавати відео, анімацію тощо. Усе це безкоштовно! Можливий колективний доступ до файлів, а також одночасна робота з файлами декількох користувачів. Можливе коментування документів для подальших обговорень. Доступне перетворення файлів з PowerPoint і назад. Можна працювати з файлами без використання інтернету, просто зберігши файли на комп’ютері.
Google Slides дасть змогу без зайвих зусиль створювати цікаві презентації, співпрацювати з колегами та використовувати візуальну комунікацію в роботі із здобувачами освіти.