14-15.04.2022

Інтерактивний інструмент взаємодії педагога та здобувачів освіти

Сьогодні сучасну школу неможливо уявити без застосування інтерактивних засобів навчання. Одним із таких інструментів є віртуальна інтерактивна дошка (онлайн-дошка, електронна дошка, стіна, whiteboard-проєкт), за допомогою якої можна підсилити зацікавленість, активність та творчість учнів, організувати спільну діяльність, поліпшити ефективність роботи не тільки під час офлайн навчання, а й під час онлайн навчання. Що є надзвичайно актуальним в умовах, які склались в Україні на даний час.


Впродовж двох днів 14 та 15 квітня відбулось 11 заняття онлайн-школи 2.0 «Інформаційно-цифрова компетентність сучасного педагога: від теорії до практики» учасники підвищували свою компетентність з питання використання онлайн дошки Miro в освітньому процесі.


Спікер заняття Аліна Оксанюк, консультант ЦПРПП, ознайомила педагогів з інструментарієм ресурсу та практично продемонструвала функціонал ресурсу. Набуті навички учасники зможуть використати для проведення «перевернутих» уроків, створення дошок оголошень, планування заходів, створення галереї QR-кодів, повторення вивченого матеріалу, проведення опитувань, рефлексії, пояснення матеріалу уроку, роботи з роздатковими матеріалами, організації самостійних та спільних онлайн-робіт, виконання проєктів, створення інтерактивних плакатів.