14.04.2022

математичні проєкти в початковій школі

Сучасний вчитель має вміти використовувати ІКТ, нові сервіси, цифрові інструменти для навчання здобувачів освіти, ефективної співпраці та комунікації.


14 квітня 2022 року Анжела Новікова, консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської ради, провела онлайн-засідання консультпункту «Реалізація міжнародного освітнього проєкту Матіфік в Україні» для професійної спільноти вчителів початкових класів.


Під час онлайн-заходу розглянуто питання:
- компетентнісний підхід до освіти;
- реалізація проєкту «Матіфік в Україні»;
- технологія гейміфікації.


Матіфік – це онлайн інструмент для вивчення математики в початковій школі та у 5-6 класах в ігровій формі. Matifik вчить учнів критичному мисленню, вирішенню проблем та зменшує тривогу під час вивчення математики.


Спікер консультпункту – Світлана П’ятковська, вчитель математики НВК №9 – провела практикум з використання платформи Matifik під час дистанційного навчання в початковій школі.


Підсумовуючи захід, консультант наголосила на можливості безкоштовного доступу до всього електронного продукту, що розміщено на платформі Matifik, який сприяє формуванню концептуального розуміння математики, стимулює навчання та поєднує гейміфікацію з належним педагогічним підходом.


Пропонуємо доступ до платформи Matifik за покликанням https://www.matific.com/ua.