28-29.04.2022

Інтернет-сервіс Blendspace

На сьогоднішній день набуває популярності використання інтернет-сервісів для створення цікавих дидактичних матеріалів з будь-якої теми з використанням текстів, зображень, відео та аудіо файлів, у тому числі інтерактивних. Дані сервіси стають зручним інструментом для створення електронного супроводу уроку, заняття або дистанційного курсу.

 
Упродовж двох днів 27 та 28 квітня відбулось 13 заняття онлайн-школи 2.0 «Інформаційно-цифрова компетентність сучасного педагога: від теорії до практики» на тему: «Електронний супровід уроку Blendspace».

 
Спікер Жанна Кучерява, консультант ЦПРПП, ознайомила педагогів з особливостями ресурсу та практично продемонструвала його функціонал. Blendspace – це зручний інструмент для створення електронного супроводу уроку, заняття або дистанційного курсу. Він дає можливість зібрати «в одному місці» необхідні ресурси для уроку, заняття чи дистанційного курсу, а саме: тексти, відео, зображення, вебсайти, google документи, вбудувати потрібні файли та онлайнові вправи, створити тестування (опитувальник у вигляді вибору правильної відповіді). Для створеного завдання можна отримати відповідний код та розмістити в блозі чи соціальних мережах. Важливо, що також організовано зворотній зв'язок з учнями. Виконуючи завдання, вони можуть писати коментарі та розміщувати посилання на виконані роботи. Педагог може створити класну кімнату, занести туди всіх учнів і стежити за статистикою виконання завдань.