03.05.2022

Особливості вступної кампанії 2022. Структура мотиваційного листа

На запити вчителів гуманітарних дисциплін Кам’янець-Подільської міської ТГ Жанна Кучерява, консультант КУ ЦПРПП КПМР, провела 03 травня вебінар для спільноти вчителів української мови та літератури «Особливості вступної кампанії 2022. Структура мотиваційного листа».

 
Під час онлайн-зустрічі педагоги ознайомились з особливостями вступної кампанії 2022р., зокрема проведенням національного мультипредметного тестування (НМТ), який проводитимуть у комп’ютерному форматі з трьома блоками завдань: української мови, математики, історії України. Спікер детально розповіла слухачам про зміст, структуру й оцінювання блоку НМТ з української мови, наголосила на ресурсах, які допоможуть повторити мовні теми, а також призвичаїтися до роботи в середовищі онлайн-тестувальників.

 
Модератор також звернула увагу на однин із критеріїв вступу 2022 – мотиваційний лист, який матиме різну вагу для вступників на бюджет і контракт, та зазначила, що для вступу на бюджет його буде застосовано лише для рейтингування вступників з однаковим конкурсним балом, а для вступу на контракт він може бути основою для рейтингування вступників. Тому під час консультації педагоги ознайомились із детальною структурою мотиваційного листа.