04.05.2022

В єдності сила

Педагогіка партнерства є однією з восьми складових формули Нової української школи. Тому сьоме заняття Школи педагогічної майстерності молодого педагога «Професійна компетентність педагога: складові успіху» було присвячене удосконаленню майстерності педагогів Школи у здійсненні ефективної партнерської взаємодії усіх учасників освітнього процесу.


Спікерами сьогоднішнього заходу виступили консультанти ЦПРПП Світлана Лівіцька, Аліна Оксанюк, Наталія Ніколайчук. Під час заняття слухачі мали можливість не тільки розглянути теоретичний матеріал, а й практично здійснити екскурс по освітніх сайтах з освітніми проєктами. Адже, для сучасних учнів проєкти – це можливість розкрити свій творчий потенціал.


До зустрічі долучилась Галина Тютюнник, учитель-методист ЗОШ № 15, яка поділилась власним досвідом та успіхами реалізації науково-педагогічного проєкту «Інтелект України».
Цікавою роботою для учасників було моделювання портретів випускника та педагога ХХІ століття за допомогою ресурсу Jamboard. Усі одностайно зійшлися на тому, що суспільство має виховати таку людину, щоб вона могла вирішувати державні завдання за своїм покликанням, бути високоморальною, духовно розвиненою, мобільною у своєму розвитку. І це можна здійснити лише за умови партнерської взаємодії усіх учасників освітнього процесу.