21.04.2021

"Ми навчаємось для того, щоб вдосконалити себе"

Сьогодні проведено консультацію для спільноти вчителів трудового навчання (обслуговуючої праці) на тему: "Професійне зростання вчителя шляхом самоосвітньої роботи". У рамках зустрічі консультант ЦПРПП Наталія Ніколайчук ознайомила педагогів зі складовими та структурою Державного стандарту базової середньої освіти (5-9 класи Нової української школи).

"Потужну державу і конкурентну економіку забезпечить згуртована спільнота творчих людей, відповідальних, актуальних і підприємливих громадян. Саме таких повинна готувати середня школа України", - таке завдання ставить перед освітянами продовження реформи "Нова українська школа". Також увага акцентувалась на ціннісних орієнтирах базової середньої школи та компетентностях, які вона формує.

Наталія Євгеніївна розкрила зміст професійного стандарту вчителя та зупинилася на його основних аспектах: п’яти трудових функціях педагога, компетентностях, якими має володіти сучасний вчитель та професійному розвитку.

Керівник міського об’єднання вчителів обслуговуючих видів праці Юлія Соколовська, вчитель ЗОШ №8, довела до відома професійної спільноти матеріали обласного семінару з питань формування ключових компетентностей в учнів 5-9 класів на уроках трудового навчання.

"Екранна зустріч" завершилась словами Конфуція: "Ми навчаємось для того, щоб вдосконалити себе".