23.04.2021

Учителі початкових класів підсумовують навчальний рік

22 квітня онлайн-консультацію для учителів 3-4-х класів на тему: "Деякі питання організації завершення навчального року" провела Аліна Оксанюк, консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників.

Аліна Миколаївна продовжила знайомити вчителів початкових класів із Методичним органайзером ХОІППО, який створила Оксана Кулик, методист сектору організаційно-методичної роботи з педагогічними працівниками початкової освіти НМЦПР ХОІППО. Враховуючи напрямок роботи присутніх педагогів, під час консультації, детально зупинились на розділах "3 клас" та "4 клас". Консультант-модератор розставила акценти щодо нормативної бази, яка допоможе педагогам в оформленні шкільної документації.

- Ми підійшли до завершення навчального року. Не хочу казати, що рік був важкий, тому що дуже не люблю цього слова. Скажімо, що він знову був незвичним та нестандартним. Але, нам не звикати до змін. Скільки їх у нас уже було. Завжди кажу, головне наше налаштування до усього, що відбувається. "Успіх - це сума невеликих зусиль, що повторюються день у день", - сказав Роберт Кольєр, австралійський політик та адвокат, який окрім цього ще й став чемпіоном літніх Олімпійських ігор 1908 року. Отже, прикладаємо зусилля, не зважаємо на інколи несприятливі обставини, і успіх не забариться, - зазначила Аліна Оксанюк у ході онлайн зустрічі.