28.04.2021

Учителі-словесники обмінюються досвідом

Консультант ЦПРПП Кам’янець-Подільської міської ради, модератор професійної спільноти учителів гуманітарних дисциплін, Світлана Лівіцька, взяла участь у семінарі-презентації досвіду учителів-методистів "Професійна компетентність вчителя-словесника в сучасних умовах".

Онлайн-захід сьогодні, 28 квітня, для учителів-словесників провів Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Зі вступним словом до учасників звернулась методист Світлана Манзюк, яка зазначила, що тема дуже актуальна в умовах здійснення освітнього процесу з використанням дистанційного навчання.

Досвідом із колегами поділились:

  • Алла Онсович, вчителя української мови та літератури Старокостянтинівського ліцею імені М.С. Рудяка (тема: "Формування ключових компетентностей ліцеїстів засобами української літератури: від планування до оцінювання");
  • Людмила Рабченюк, учителя української мови та літератури Славутського ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради (тема: "Використання елементів народознавства на уроках української мови та літератури як умова формування творчої особистості").
Консультанти ЦПРПП Кам’янець-Подільської міської ради завжди відкриті для співпраці та комунікації.