01.03.2021

"Screen meeting" із заступниками директорів закладів освіти

Упродовж березня 2021 року консультанти "Центру професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської ради" будуть проводити онлайн-заходи, у форматі "Screen meeting" ("екранні зустрічі"), з професійними спільнотами педагогічних працівників.

Сьогодні, 1 березня, директор Центру Сергій Морозюк провів першу "екранну зустріч" із заступниками керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти Кам’янець-Подільської міської ТГ.

Основна мета зустрічі – ознайомити представників адміністрації закладів освіти з роботою ЦПРПП та окреслити подальші напрямки співпраці з освітніми установами у плані підвищення кваліфікаційного рівня педагогів та побудови їх траєкторії професійного розвитку.

Протягом січня-лютого 2021 року працівники Центру професійного розвитку проводили анкетування педагогічних працівників територіальної громади. В результаті, сформовано 24 професійні спільноти, одна з яких, спільнота заступників керівників ЗЗСО та ЗПО – 64 учасники.

Модератор професійної спільноти Сергій Миколайович, під час сьогоднішньої зустрічі, детально ознайомив учасників онлайн-заходу з метою, функціями, завданнями ЦПРПП, розповів про форми комунікації. Основний вектор розвитку спільноти заступників – це допомога у координації діяльності та спрямуванні педагогічних працівників до професійного розвитку та самоосвіти. У результаті зустрічі вдалось сформувати кейс потреб та запитів, який стане основою подальшої співпраці.