05.05.2021

Використання інноваційних технологій на уроках історії

Сьогодні, 5 травня, Олександр Чорненький, консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників КПМР провів консультацію для спільноти учителів суспільних дисциплін "Використання інноваційних технологій на уроках історії".

Особливістю сучасності є те, що людина, щоб реалізуватися в суспільстві, повинна вчитися все своє життя. Якість сучасної освіти, тобто відповідність вимогам суспільства, визначається не стільки кількістю того, що дитина знає і чого вона навчилася в школі, скільки вміннями здобувати нові знання та використовувати їх у нових умовах.

У ході онлайн-зустрічі педагоги розглянули типи шкільних нововведень, педагогічні технології, методи роботи на уроках історії.

Використання новітніх освітніх технологій є необхідною ланкою у роботі творчого вчителя у процесі підвищення якості сучасного уроку історії. Побудована таким чином робота дозволяє сформувати в учнів дослідницькі вміння і навички, сприяє розвитку учнівських життєтворчих компетенцій.

Олександр Васильович завершив зустріч словами Стівена Спілберга: "Якщо ти збираєшся в один чудовий день створити щось велике, пам'ятай: один чудовий день – це сьогодні".