14.05.2021

"Інноваційні технології на уроках географії"

Вчора, 13 травня, професійна спільнота вчителів географії зустрілась на онлайн-консультації "Інноваційні технології на уроках географії", яку організувала та провела Анжела Новікова, консультант ЦПРПП Кам’янець-Подільської міської ради.

Спікерами заходу були: Вадим Мендерецький, доктор педагогічних наук, професор та Володимир Мисько, асистент кафедри географії та методики її викладання К-ПНУ ім. І. Огієнка.

Вадим Владиславович під час виступу наголосив, що пріоритетним напрямом розвитку освіти в Україні є використання інноваційних технологій навчання для підвищення якості освіти. Кожна технологія розвиває певний елемент системи освітнього процесу, приділяючи особливу увагу практичній його частині, методичному інструментарію.

Володимир Зіновійович ознайомив педагогів з тематикою учнівських проєктів з географії, вимогами до науково-дослідницьких проєктів та презентував учнівську роботу "Фізична та суспільна географія крізь призму нумізматики (на прикладі країн Європи)".

Консультант-модератор Анжела Георгіївна окреслила загальні компетентності вчителя закладу загальної середньої освіти відповідно до нового професійного стандарту та сучасні виклики професійного зростання педагога.