13.05.2022

ВІТЧИЗНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ!

Сьогодні усі зусилля українського народу об’єднані заради перемоги та майбутнього нашої держави. Ми маємо розуміти свою відповідальність, необхідність самовідданої праці та самопожертви в ім’я тієї Землі, що зростила наших предків та нас, і навчити цьому наших дітей. Адже діти - це майбутнє кожної держави!


У місті Кам’янці-Подільському, за ініціативи і підтримки управління освіти і науки та Центру професійного розвитку педагогічних працівників, для внутрішньо переміщених осіб на базі Подільського центру професійно-технічної освіти з 24 березня кожного вівторка та четверга проводились години спілкування українською мовою для дорослих та дітей «З Україною в серці».


Надзвичайно цікаво та змістовно проходили зустрічі, які проводились педагогами початкової школи та учителями української мови ЗОШ № 10. Діти мали можливість долучитись до майстер-класів різної тематики: з нетрадиційного малювання «Квітуча Україна», оздоблення крашанок, виготовлення об’ємних аплікацій-корзин з квітами для матусь та ін.


Метою кожного заходу було розвинути пізнавальні інтереси до історії української нації, бажання примножувати родинні традиції, берегти свою національну символіку та культуру, виховувати почуття патріотизму, турботливе ставлення до природи.
Такі види роботи як декламування віршів, спів пісень, складання усних та письмових привітань, читання казок та оповідань об’єднували дітей та заохочували спілкуватися українською мовою.


Якщо ми хочемо, щоб наш рід не перевівся, важливо змалечку виховати у дитини ціннісне ставлення до себе, батьків, людей, держави, української мови та історичних, культурних і духовних надбань українського народу.