09.06.2022

Нова українська школа – нові підходи та можливості

Саме під такою тематикою сьогодні, 9 червня, відбулася підсумкова конференція та обмін досвідом у Школі педагогічної майстерності молодого педагога «Професійна компетентність педагога: складові успіху», в якій взяли участь більше 20 освітян Кам’янець-Подільської ТГ. Спікерами та модераторами заняття виступили директор Сергій Морозюк та консультанти Центру ПРПП.


Упродовж заняття педагоги обмінювалися досвідом своєї педагогічної діяльності, демонстрували професійні навички та уміння, творчі здібності та таланти. Після обміну досвідом з педагогами було проведено рефлексію, що забезпечила розкриття та реалізацію професійних можливостей та вирішення творчих задач, які виникають у процесі професійної діяльності.


Усі педагоги відмітили те, що ШПМ допомогла поглибити та зміцнити теоретичні знання і практичні вміння, отримати певний професійний досвід. Школа педмайстерності – це важлива сходинка професійного зростання молодих педагогів. Давня народна мудрість каже: «Дорогу долає той, хто не стоїть на місці». Навчання освітян не може мати зупинок, перерв та не може завершуватися!